Conducere

Fă cunoștință cu oamenii din spatele oricărei experiențe minunate:

  • Marilena MLADIN - Președinte FER

    Marilena MLADIN

    Președinte

  • Marcel BUTUZA - Vicepreședinte FER

    Marcel BUTUZA

    Vicepreședinte

  • Claudiu SELISTEAN - Secretar general FER

    Claudiu SELIȘTEAN

    Secretar general

Consiliul de administrație

  • Alexandru IAVOROVSKI - Reprezentant Colegiul Oficialilor

    Alexandru IAVOROVSKI

    Reprezentant Colegiul Oficialilor

  • Viorel DABIJA - Reprezentant Andurantă

    Viorel DABIJA

    Reprezentant Andurantă

  • Robert BARTHA - Reprezentant Atelaje

    Robert BARTHA

    Reprezentant Atelaje

  • Mădălina HENTEŞ - Reprezentant Concurs Complet

    Mădălina HENTEŞ

    Reprezentant Concurs Complet

  • Sorin ALEXANDRESCU - Reprezentant Dresaj

    Sorin ALEXANDRESCU

    Reprezentant Dresaj

  • Mihai NEACŞA - Reprezentant Obstacole

    Mihai NEACŞA

    Reprezentant Obstacole

  • Daciana SABĂU - Reprezentant Voltija

    Daciana SABĂU

    Reprezentant Voltija

  • Octavian ILIŞOI - Reprezentant Comisia Veterinară

    Octavian ILIŞOI

    Reprezentant Comisia Veterinară

  • Ionel BUCUR - Reprezentant Proprietari Cai

    Ionel BUCUR

    Reprezentant Proprietari Cai

  • Ionuț URSACHE - Reprezentant al Sportivilor

    Ionuț URSACHE

    Reprezentant al Sportivilor

  • Mihai OLENICI - Preşedinte Comisia de Apel

    Mihai OLENICI

    Preşedinte Comisia de Apel

  • Elena BĂSESCU - Reprezentant Marketing

    Elena BĂSESCU

    Reprezentant Marketing

Birou Federal

  • Gabriel VĂTĂȘOIU - Secretar Federal

    Gabriel VĂTĂȘOIU

    Secretar Federal

  • Elena CRASOVSCHI - Secretar Federal

    Elena CRASOVSCHI

    Secretar Federal

  • Mădălina HENTEŞ - Secretar Federal

    Mădălina HENTEŞ

    Secretar Federal

  • Post vacant - Consilier

    Post vacant

    Consilier

  • Claudiu SELIȘTEAN - Secretar Federal

    Claudiu SELIȘTEAN

    Secretar Federal

Colegiul Oficialilor

  • Petre IONESCU - Președinte Colegiul Oficialilor

    Petre IONESCU

    Președinte

  • Viorela MĂLUȘEL - Membru Colegiul Oficialilor

    Viorela MĂLUȘEL

    Membru

  • Cristina Izabela NĂDĂȘAN - Membru Colegiul Oficialilor

    Cristina Izabela NĂDĂȘAN

    Membru

  • Melinda KELEMEN - Membru Colegiul Oficialilor

    Melinda KELEMEN

    Membru

  • Alexandra ILLE - Membru Colegiul Oficialilor

    Alexandra ILLE

    Membru

Comisia de disciplină

  • Alin CĂTINAȘ - Președinte Comisia disciplină

    Alin CĂTINAȘ

    Președinte

  • Sorin SOVEJA - Membru Comisia disciplină

    Sorin SOVEJA

    Membru

  • Anca VIRGIL - Membru Comisia disciplină

    Anca VIRGIL

    Membru

  • Anatol PÂNZARU - Membru Comisia disciplină

    Anatol PÂNZARU

    Membru

  • Claudiu Octavian BREHAR - Membru Comisia disciplină

    Claudiu Octavian BREHAR

    Membru

Comisie disciplina Obstacole

Mihai NEACŞA - Președinte Obstacole

Mihai NEACŞA

Președinte Obstacole

  • Norbert SCHUMAN - Membru Comisia Obstacole

    Norbert SCHUMAN

    Membru

  • Ionel BUCUR - Membru Comisia Obstacole

    Ionel BUCUR

    Membru

  • Claudiu GHEORGHEŞ - Membru Comisia Obstacole

    Claudiu GHEORGHE

    Membru

  • Aurel COJOCARIU - Membru Comisia Obstacole

    Aurel COJOCARIU

    Membru

  • Ionuţ URSACHE - Membru Comisia Obstacole

    Ionuţ URSACHE

    Membru

  • Luca RUXANDARIU - Membru Comisia Obstacole

    Luca RUXANDARIU

    Membru

Comisie disciplina Anduranță

Viorel DABIJA - Președinte Anduranță

Viorel DABIJA

Președinte Anduranță

  • Razvan Stefanescu - Secretar Comisia Anduranță

    Razvan ȘTEFĂNESCU

    Secretar

  • Cornelia VÎRGOLICI - Membru Comisia Anduranță

    Cornelia VÎRGOLICI

    Membru

  • Mircea MIHAI - Membru Comisia Anduranță

    Mircea MIHAI

    Membru

  • Marius CURCĂ - Membru Comisia Anduranță

    Marius CURCĂ

    Membru

Comisie disciplina Atelaje

Claudiu SELIȘTEAN - Președinte Atelaje

Claudiu SELIȘTEAN

Președinte Atelaje

  • Melinda KELEMEN - Secretar Comisia Atelaje

    Melinda KELEMEN

    Secretar

  • Gergo RAKOCZI - Membru Comisia Atelaje

    Gergo RAKOCZI

    Membru

  • Tibor BAJKO - Membru Comisia Atelaje

    Tibor BAJKO

    Membru

  • Kalman BABO - Membru Comisia Atelaje

    Kalman BABO

    Membru

  • Andras ZOLTAN - Membru Comisia Atelaje

    Andras ZOLTAN

    Membru

  • Robert BARTHA - Membru Comisia Atelaje

    Robert BARTHA

    Membru

Comisie disciplina Probă Completă

Alexandru IAVOROVSKI - Președinte Probă Completă

Alexandru IAVOROVSKI

Președinte Probă Completă

  • Viorela MĂLUȘEL - Membru Comisia Probă Completă

    Viorela MĂLUȘEL

    Membru

  • Mădălina HENTEȘ - Membru Comisia Probă Completă

    Mădălina HENTEȘ

    Membru

  • Tudor CIPLEA - Membru Comisia Probă Completă

    Tudor CIPLEA

    Membru

Comisie disciplina Dresaj

Anda ANANIA - Președinte Dresaj

Anda ANANIA

Președinte Dresaj

  • Răzvan GLODARENCO - Secretar Comisia Dresaj

    Răzvan GLODARENCO

    Secretar

  • Roxana HĂDĂREAN - Membru Comisia Dresaj

    Roxana HĂDĂREAN

    Membru

  • Ioana GLODARENCO - Membru Comisia Dresaj

    Ioana GLODARENCO

    Membru

  • Raluca BACCANTI - Membru Comisia Dresaj

    Raluca BACCANTI

    Membru

  • Ramona COLEA - Membru Comisia Dresaj

    Ramona COLEA

    Membru

  • Selina ALEXANDRESCU - Membru Comisia Dresaj

    Selina ALEXANDRESCU

    Membru

  • Daria PALICIUC - Membru Comisia Dresaj

    Daria PALICIUC

    Membru

Comisie disciplina Voltija

Daciana SABĂU - Președinte Voltija

Daciana SABĂU

Președinte Voltija

  • Marius VASILE - Membru Comisia Voltija

    Marius VASILE

    Membru

  • Cristina MOLDOVAN - Membru Comisia Voltija

    Cristina MOLDOVAN

    Membru

Comisie disciplina Working Equitation

Mihai MALDEA - Președinte Working Equitation

Mihai MALDEA

Președinte Working Equitation

  • Ion MALDEA - Membru Comisia Working Equitation

    Ion MALDEA

    Membru

  • Mihai CONSTANTINESCU - Membru Comisia Working Equitation

    Mihai CONSTANTINESCU

    Membru

  • Ștefan ANGHELIU - Membru Comisia Working Equitation

    Ștefan ANGHELIU

    Membru

  • Maria Mirona MUREA - Membru Comisia Working Equitation

    Maria Mirona MUREA

    Membru

  • Ionuț POPESCU - Membru Comisia Working Equitation

    Ionuț POPESCU

    Membru

  • Carmen PREDA - Membru Comisia Working Equitation

    Carmen PREDA

    Membru

Comisie disciplina Tir cu Arcul

Romeo LORINCZ - Președinte Tir cu Arcul

Romeo LORINCZ

Președinte Tir cu Arcul

Logo Federatia Ecvestra Romana
Hei! Te pot ajuta cu ceva?